фахівець з автоматизації та підтримки іт систем в торговельних точках

Досвід роботи: від 1-го до 3-х років

Зарплата: від 40000

Локація: Харківська, Харків, пр-т Льва Ландау, 2/3
додати в обрані
наш працівникна цій посаді:
Сумісно з торговельною командою проводить установчі збори з Партнерами "МХП" в регіонах, з метою досягнення домовленостей щодо автоматизації торгових точок, перевірки готовності торгових точок для встановлення обладнання, розв'язання поточних питань, пов’язаних з роботою системи автоматизації торгівлі
Консультує щодо необхідних налаштувань в облікових системах Партнерів "МХП", в рамках впровадження автоматизації торгівлі торгових точок
Відповідає за переміщення, налаштування та встановлення обладнання IT у торговельних точках на довіреній території, забезпечуючи всебічну технічну підтримку
Відповідає за справність та функціонування IT обладнання у торговельних точках "МХП-Рітейлу"
Відповідає за забезпечення безперебійної роботи систем підрахунку відвідувачів у торговельних точках на довіреній території
Координує проведення первинних навчальних заходів щодо роботи з касовим програмним забезпеченням та програмою лояльності "ЇМО" для персоналу Партнерів "МХП" та «МХП-Рітейлу»
Організовує процес навчання Партнерів "МХП" роботі з обліковою системою «ТЦУ» - ведення асортименту, призначення цін, оформлення прибуткових накладних, формування мінімально необхідних звітів. Проводити консультації Партнерів "МХП" за питаннями ведення облікової системи «ТЦУ»
Сумісно з фахівцем по закупівлях обладнання оформляє акти прийому-передачі обладнання, сприяє їх підписанню та занесенню аналітиками в 1С "МХП"
Відповідає за ведення адресної програми з обладнання автоматизованих торгових точок
Контролює коректність довідників в системі обліку партнерів («1С»/«ТЦУ»/ та інших). Здійснює контроль наявності усіх необхідних ознак товару в касовій системі (номенклатурна назва, артикул, штрих-код, одиниця виміру та інше)
Запрошуємо на співбесіду,якщо у тебе є:
Досвід роботи в ПЗ: 1С, SQL, PowerBI, SAP, QlikSense
Знання Excel, О365 на рівні впевненого користувача
Знання принципів товарного та грошового обліку, принципи роботи систем автоматизації торгівлі та бізнес-процесів організацій
Досвід проведення аналізу запитів для знаходження шляхів автоматизації їх виконання
Бажання розвиватися в напрямку автоматизації та підтримки ITсистем на торговельних точках
Досвід організації та контролю процесу виконання запитів відділу підтримки та розвитку ТТ (буде значною перевагою)
Власний автомобіль (компанія компенсує пальне, амортизацію)
Чому тобi сподобаєтьсяМХП?
Винагорода
У нас ти матимеш офіційну оплату праці. За нашою політикою винагороди ти зможеш заробляти на рівні ринкових показників та навіть більше, все залежатиме від твоїх показників ефективності. Це можливо, бо у винагороді ми керуємося принципами ефективності, справедливості та конкурентоспроможності.
Показати більшеПоказати менше
Кар’єра
Ми зацікавлені у твоєму кар’єрному зростанні чи горизонтальному переміщенні, адже ми знаємо, що найкраще вдається те, що подобається. А ще більшість наших керівників виросли всередині компанії. Матимеш круті ідеї – ми допоможемо їх втілити, адже ми підтримуємо ідеї співробітників та реалізуємо найкращі. Ми віримо в індивідуальний підхід до зростання співробітників, тому у тебе буде свій власний план розвитку.
Показати більшеПоказати менше
Добробут співробітників
Для співробітників МХП є програми wellbeing, можливість роботи з психологами, корпоративний спорт.
Показати більшеПоказати менше
Культура
З нами ти переконаєшся у відкритості СЕО та топменеджменту щодо спілкування, обміну досвідом та охочій підтримці динамічних змін та експериментів. Ти пишатимешся своєю компанією, адже вона зі своїм стратегічним партнером Благодійним фондом «МХП-Громаді» відновлює та підтримує громади, де присутні підприємства МХП. Розвиває внутрішнє волонтерство. Ми кажемо, що разом ми сила. І доводимо це на ділі своєю згуртованістю та командністю. Навіть якщо попереду довгий і складний шлях, ми віримо, що досягнемо мети, об’єднавшись і доклавши екстразусилля.
Показати більшеПоказати менше
Інші переваги
  • Підтримуємо не лише працівників, а й членів їхніх сімей, надаючи цільову матеріальну допомогу.
  • Допомагаємо захисникам та їхнім родинам у межах програми «МХП Поруч» – надаємо юридичну та психологічну підтримку, лікування/реабілітацію, професійну та соціальну адаптацію.
  • Надаємо корпоративне житло або компенсуємо витрати на оренду житла.
  • Пропонуємо можливість купувати продукцію наших брендів за спеціальними цінами та дегустувати кулінарні новинки МХП першими. А працівники на виробництві щомісяця отримують безкоштовно продукцію.
  • Піклуємося про твою комфортну дорогу на роботу та додому – щодня до твоїх послуг працюють корпоративні розвозки.
  • Дбаємо про дозвілля працівників: організовуємо поїздки та екскурсії, проводимо конкурси та челенджі, надаємо можливість відвідувати культурні та спортивні заходи у складі команди однодумців.
Показати більшеПоказати менше
Фахівець з автоматизації та підтримки ІТ систем в торговельних точках
Від 1-го до 3-х років
Від 40000 ₴
Харківська, Харків, пр-т Льва Ландау, 2/3
Відгукнутись на вакансію
Компенсація мобільного зв'язку
Навчальні програми
Корпоративний психолог
MHP — Many Happy People

Популярні запити