test_менеджер із запуску торгових точок

Досвід роботи: від 1-го до 3-х років

Зарплата: від 20125

Локація: Віддалена робота
додати в обрані
наш працівникна цій посаді:
Контролює діяльність торгового персоналу в кожному структурному підрозділі: обслуговування, представленість продукції, наявність цінників та пос матеріалів, санітарія, зовнішній вигляд співробітників
Контролює наявність товарів франшизи, згідно з МML
Опрацьовує та проводить контроль над виправленням зауважень щодо аудиту Стандартів якості та безпечності харчових продуктів, прописує рішення та терміни щодо виправлень
Прописує та погоджує з партнером план заходів по покращенню стандартів на ввірених магазинах. Відповідає за реалізацію планів щодо покращень ввірених торгівельних точок
Бере безпосередню участь у відкритті нових М'ясомаркетів, навчає персонал стандартам операційної роботи та роботі з тепловим обладнанням
Запрошуємо на співбесіду,якщо у тебе є:
Знання постанов, розпоряджень, методичних і нормативних документів, що регулюють діяльність
Управлінські, аналітичні, організаційні та комунікативні навички
Знання системи ХАССП/НАССР, і вимог Держпродспоживслужби до торгових об'єктів
Знання та розуміння ринків та конкурентів
Навички бізнес-планування та контроль бізнес-результатів
Чому тобi сподобаєтьсяМХП?
Винагорода
У нас ти матимеш офіційну оплату праці. За нашою політикою винагороди ти зможеш заробляти на рівні ринкових показників та навіть більше, все залежатиме від твоїх показників ефективності. Це можливо, бо у винагороді ми керуємося принципами ефективності, справедливості та конкурентоспроможності.
Показати більшеПоказати менше
Кар’єра
Ми зацікавлені у твоєму кар’єрному зростанні чи горизонтальному переміщенні, адже ми знаємо, що найкраще вдається те, що подобається. А ще більшість наших керівників виросли всередині компанії. Матимеш круті ідеї – ми допоможемо їх втілити, адже ми підтримуємо ідеї співробітників та реалізуємо найкращі. Ми віримо в індивідуальний підхід до зростання співробітників, тому у тебе буде свій власний план розвитку.
Показати більшеПоказати менше
Добробут співробітників
Для співробітників МХП є програми wellbeing, можливість роботи з психологами, корпоративний спорт.
Показати більшеПоказати менше
Культура
З нами ти переконаєшся у відкритості СЕО та топменеджменту щодо спілкування, обміну досвідом та охочій підтримці динамічних змін та експериментів. Ти пишатимешся своєю компанією, адже вона зі своїм стратегічним партнером Благодійним фондом «МХП-Громаді» відновлює та підтримує громади, де присутні підприємства МХП. Розвиває внутрішнє волонтерство. Ми кажемо, що разом ми сила. І доводимо це на ділі своєю згуртованістю та командністю. Навіть якщо попереду довгий і складний шлях, ми віримо, що досягнемо мети, об’єднавшись і доклавши екстразусилля.
Показати більшеПоказати менше
Інші переваги
  • Підтримуємо не лише працівників, а й членів їхніх сімей, надаючи цільову матеріальну допомогу.
  • Допомагаємо захисникам та їхнім родинам у межах програми «МХП Поруч» – надаємо юридичну та психологічну підтримку, лікування/реабілітацію, професійну та соціальну адаптацію.
  • Надаємо корпоративне житло або компенсуємо витрати на оренду житла.
  • Пропонуємо можливість купувати продукцію наших брендів за спеціальними цінами та дегустувати кулінарні новинки МХП першими. А працівники на виробництві щомісяця отримують безкоштовно продукцію.
  • Піклуємося про твою комфортну дорогу на роботу та додому – щодня до твоїх послуг працюють корпоративні розвозки.
  • Дбаємо про дозвілля працівників: організовуємо поїздки та екскурсії, проводимо конкурси та челенджі, надаємо можливість відвідувати культурні та спортивні заходи у складі команди однодумців.
Показати більшеПоказати менше
TEST_Менеджер із запуску торгових точок
Від 1-го до 3-х років
Від 20125 ₴
Віддалена робота
На жаль, ця вакансія закрита. Але ти можеш відправити нам своє резюме
Хочу в МХП
Компенсація мобільного зв'язку
Навчальні програми
Wellbeing програми
Корпоративний психолог
Корпоративний спортзал
Корпоративний трансфер
MHP — Many Happy People
На жаль, ця вакансія закрита. Але ти можеш відправити нам своє резюме
Хочу в МХП