алміністратор інформаційних систем

Досвід роботи: до 1-го року

Зарплата: від 20000

Локація: Київ, вул. Заболотного Академіка, 158
додати в обрані
наш працівникна цій посаді:
Відповідає за створення та підтримку комплексного бачення  автоматизації згідно бізнес-потреб, включаючи інформаційні системи, архітектуру даних та технологічну інфраструктуру, що використовуються для розробки та впровадження технологічних рішень
Пропонує можливості оптимізації бізнес-процесів за допомогою технологій
Відповідає за масштабованість та адаптивність технологічних рішень
Сприяє співпраці та комунікації між різними відділами та зацікавленими сторонами в організації щодо IT ландшафту
Відповідає за управління ризиками, пов'язаними з технологіями, та забезпечення відповідності з вимогами регуляторних органів
Відповідає за своєчасність, якість та відповідність технологічних рішень потребам бізнесу, в межах виділених ресурсів
Запрошуємо на співбесіду,якщо у тебе є:
Практичний досвід проектування комплексної архітектури автоматизованих рішень для управління напрямків бізнесу.
Знання ринку ІТ рішень України та світу з необхідним функціональним покриттям (знання галузевих технологій) та передового досвіду і трендів індустрії.
Знання основних класів інформаційних систем, їх функціональності та взаємодії в рамках організацій (ERP, CRM, MES, WMS, BPM, PLM, ITSM, Commerce, тощо).
Знання технологічного стеку ІТ рішень та тенденцій розвитку технологій у різних напрямках (UX, додатки, сховища даних, автентифікація, операційні системи, мережі, хмарні платформи, IOT, веб-додатки, аналітика даних, AI&ML, розробка ПО).
Знання та досвід використання інструментів візуалізації та опису архітектури рішень.
Досвід проектування та особливостей функц.високонавантажених систем, систем обробки великих обсягів даних, комплексних рішень з великою кількістю одночасно працюючих користувачів і пристроїв.
Знання специфікацій та практичний досвід роботи різних протоколів інтеграції, взаємодії між модулями систем і між системами. Вміння проектування інтерфейсів інтеграції між різними системами.
Знання паттернів та шаблонів проектування архітектури інформаційних систем та їх комплексів.
Уміння розраховувати та оцінювати CAPEX і TCO різних рішень і комплексів рішень
Досвід проектування та впровадження програмно-апаратних комплексів для виробничих і торгових підприємств. Досвід успішно реалізованих та впроваджених ІТ рішень
Уміння планувати та керувати життєвим циклом додатків (Application Lifecycle Management)
Знання та уміння користуватися нотаціями, стандартами та фреймворками для опису архітектури рішень (TOGAF, Zachman, Gartner, та ін.) Знання артефактів проектування різних архітектур схем (бізнес-архітектура, архітектура даних, архітектура додатків, архітектура технологій).
Знання процесів осн. областей управління бізнесом та їх автомат. (виробництво, продаж і дистрибуція, логістика, фінанси, казначейство, управління матеріалами, логістика, hr, тощо).
Чому тобi сподобаєтьсяМХП?
Винагорода
У нас ти матимеш офіційну оплату праці. За нашою політикою винагороди ти зможеш заробляти на рівні ринкових показників та навіть більше, все залежатиме від твоїх показників ефективності. Це можливо, бо у винагороді ми керуємося принципами ефективності, справедливості та конкурентоспроможності.
Показати більшеПоказати менше
Кар’єра
Ми зацікавлені у твоєму кар’єрному зростанні чи горизонтальному переміщенні, адже ми знаємо, що найкраще вдається те, що подобається. А ще більшість наших керівників виросли всередині компанії. Матимеш круті ідеї – ми допоможемо їх втілити, адже ми підтримуємо ідеї співробітників та реалізуємо найкращі. Ми віримо в індивідуальний підхід до зростання співробітників, тому у тебе буде свій власний план розвитку.
Показати більшеПоказати менше
Добробут співробітників
Для співробітників МХП є програми wellbeing, можливість роботи з психологами, корпоративний спорт.
Показати більшеПоказати менше
Культура
З нами ти переконаєшся у відкритості СЕО та топменеджменту щодо спілкування, обміну досвідом та охочій підтримці динамічних змін та експериментів. Ти пишатимешся своєю компанією, адже вона зі своїм стратегічним партнером Благодійним фондом «МХП-Громаді» відновлює та підтримує громади, де присутні підприємства МХП. Розвиває внутрішнє волонтерство. Ми кажемо, що разом ми сила. І доводимо це на ділі своєю згуртованістю та командністю. Навіть якщо попереду довгий і складний шлях, ми віримо, що досягнемо мети, об’єднавшись і доклавши екстразусилля.
Показати більшеПоказати менше
Інші переваги
  • Підтримуємо не лише працівників, а й членів їхніх сімей, надаючи цільову матеріальну допомогу.
  • Допомагаємо захисникам та їхнім родинам у межах програми «МХП Поруч» – надаємо юридичну та психологічну підтримку, лікування/реабілітацію, професійну та соціальну адаптацію.
  • Надаємо корпоративне житло або компенсуємо витрати на оренду житла.
  • Пропонуємо можливість купувати продукцію наших брендів за спеціальними цінами та дегустувати кулінарні новинки МХП першими. А працівники на виробництві щомісяця отримують безкоштовно продукцію.
  • Піклуємося про твою комфортну дорогу на роботу та додому – щодня до твоїх послуг працюють корпоративні розвозки.
  • Дбаємо про дозвілля працівників: організовуємо поїздки та екскурсії, проводимо конкурси та челенджі, надаємо можливість відвідувати культурні та спортивні заходи у складі команди однодумців.
Показати більшеПоказати менше
Твій робочийпростір
Zabolotnoho_Bar 2.jpg
Zabolotnoho_Chat room.jpg
Zabolotnoho_Gym.jpg
Zabolotnoho_MHP Cafe.jpg
Zabolotnoho_MHP.jpg
Zabolotnoho_Open Space 2.jpg
Zabolotnoho_Traning Space.jpg
Zabolotnoho_office5.jpg
Zabolotnoho_office6.jpg
Zabolotnoho_Bar 2.jpg
Zabolotnoho_Chat room.jpg
Zabolotnoho_Gym.jpg
Zabolotnoho_MHP Cafe.jpg
Zabolotnoho_MHP.jpg
Zabolotnoho_Open Space 2.jpg
Zabolotnoho_Traning Space.jpg
Zabolotnoho_office5.jpg
Zabolotnoho_office6.jpg
1 / 9
Алміністратор інформаційних систем
До 1-го року
Від 20000 ₴
Київ, вул. Заболотного Академіка, 158
На жаль, ця вакансія закрита. Але ти можеш відправити нам своє резюме
Хочу в МХП
MHP — Many Happy People
На жаль, ця вакансія закрита. Але ти можеш відправити нам своє резюме
Хочу в МХП