business analyst (ml agro)

Досвід роботи: від 1-го до 3-х років

Зарплата: від 62500.6

Локація: Віддалена робота
додати в обрані
наш працівникна цій посаді:
Виявляєш, визначаєш, керуєш бізнес вимогами з використанням різноманітних методів і технік, формалізація бізнес вимог (RFP, SRS)
Участь у розробці архітектури додатків в рамках проектів автоматизації бізнес-напрямку агровиробництва
Розробка технічних вимог для автоматизації бізнес-процесів (бізнес-сценарії, інтеграція) та мобільних додатків агровиробництва, враховуючи архітектурні рішення, атрибути, методи
Тестування виконаних розробок самостійно та разом із ключовими користувачами, проведення тестових симуляційних запусків у полях
Проведення навчання, розробка навчальних матеріалів і стандартів, підготовка документації для користувачів - інструкції, список поширених питань (FAQ)
Запрошуємо на співбесіду,якщо у тебе є:
Знання технологій інтеграції додатків, БД та досвід підготовки вимог до інтеграції систем
Знання особливостей побудови БД 1С, типових конфігурацій 1С
Досвід розробки бізнес вимог для автоматизації бізнес-процесів, створення мобільних додатків, інтеграція між системами, обмін даними із обліковою системою 1С, досвід розробки web та мобільних додатків, вміння писати запити SQL
Розуміння життєвого циклу розробки і життєвого циклу керування вимогами,навички керування стейкхолдерами проекту, навички виявлення і керування вимогами (в т.ч. навички розробки ТЗ/технічних вимог на розробку або модифікацію систем, підготовки User Story
Чому тобi сподобаєтьсяМХП?
Винагорода
У нас ти матимеш офіційну оплату праці. За нашою політикою винагороди ти зможеш заробляти на рівні ринкових показників та навіть більше, все залежатиме від твоїх показників ефективності. Це можливо, бо у винагороді ми керуємося принципами ефективності, справедливості та конкурентоспроможності.
Показати більшеПоказати менше
Кар’єра
Ми зацікавлені у твоєму кар’єрному зростанні чи горизонтальному переміщенні, адже ми знаємо, що найкраще вдається те, що подобається. А ще більшість наших керівників виросли всередині компанії. Матимеш круті ідеї – ми допоможемо їх втілити, адже ми підтримуємо ідеї співробітників та реалізуємо найкращі. Ми віримо в індивідуальний підхід до зростання співробітників, тому у тебе буде свій власний план розвитку.
Показати більшеПоказати менше
Добробут співробітників
Для співробітників МХП є програми wellbeing, можливість роботи з психологами, корпоративний спорт.
Показати більшеПоказати менше
Культура
З нами ти переконаєшся у відкритості СЕО та топменеджменту щодо спілкування, обміну досвідом та охочій підтримці динамічних змін та експериментів. Ти пишатимешся своєю компанією, адже вона зі своїм стратегічним партнером Благодійним фондом «МХП-Громаді» відновлює та підтримує громади, де присутні підприємства МХП. Розвиває внутрішнє волонтерство. Ми кажемо, що разом ми сила. І доводимо це на ділі своєю згуртованістю та командністю. Навіть якщо попереду довгий і складний шлях, ми віримо, що досягнемо мети, об’єднавшись і доклавши екстразусилля.
Показати більшеПоказати менше
Інші переваги
  • Підтримуємо не лише працівників, а й членів їхніх сімей, надаючи цільову матеріальну допомогу.
  • Допомагаємо захисникам та їхнім родинам у межах програми «МХП Поруч» – надаємо юридичну та психологічну підтримку, лікування/реабілітацію, професійну та соціальну адаптацію.
  • Надаємо корпоративне житло або компенсуємо витрати на оренду житла.
  • Пропонуємо можливість купувати продукцію наших брендів за спеціальними цінами та дегустувати кулінарні новинки МХП першими. А працівники на виробництві щомісяця отримують безкоштовно продукцію.
  • Піклуємося про твою комфортну дорогу на роботу та додому – щодня до твоїх послуг працюють корпоративні розвозки.
  • Дбаємо про дозвілля працівників: організовуємо поїздки та екскурсії, проводимо конкурси та челенджі, надаємо можливість відвідувати культурні та спортивні заходи у складі команди однодумців.
Показати більшеПоказати менше
Business analyst (ML Agro)
Від 1-го до 3-х років
Від 62500.6 ₴
Віддалена робота
На жаль, ця вакансія закрита. Але ти можеш відправити нам своє резюме
Хочу в МХП
Компенсація мобільного зв'язку
Навчальні програми
Wellbeing програми
Корпоративний психолог
MHP — Many Happy People
На жаль, ця вакансія закрита. Але ти можеш відправити нам своє резюме
Хочу в МХП