аналітик з планування закупівель

Досвід роботи: від 1-го до 3-х років

Зарплата: від 35000

Локація: Віддалена робота
додати в обрані
наш працівникна цій посаді:
Відповідає за аналіз дефіцитів та профіцитів відповідно до запасів таропакувальних матеріалів з подальшим наданням коментарів з плановою датою стабілізації по ризикових позиціях в плануванні виробництва
Відповідає за аналіз запасів таропакувальних матеріалів (ТУМ)
Відповідає за аналіз незатребуваних ТМЦ, та надання рекомендацій і пропозицій, щодо їх використання з метою мінімізації затрат на списання неліквідних матеріалів
Запрошуємо на співбесіду,якщо у тебе є:
Сильні математичні та аналітичні здібності
Практичні знання процесів ланцюга постачання, включаючи управління попитом, S&OP, планування потужностей, планування матеріалів та закупівель
Володіння обліковими системами на рівні впевненого користувача Excel, DAX, PowerQuery, SQL, SAP, 1С
Впевненість, націленість на результат, аналітичний склад розуму, увага до деталей, стресостійкість, комунікабельність
Чому тобi сподобаєтьсяМХП?
Винагорода
У нас ти матимеш офіційну оплату праці. За нашою політикою винагороди ти зможеш заробляти на рівні ринкових показників та навіть більше, все залежатиме від твоїх показників ефективності. Це можливо, бо у винагороді ми керуємося принципами ефективності, справедливості та конкурентоспроможності.
Показати більшеПоказати менше
Кар’єра
Ми зацікавлені у твоєму кар’єрному зростанні чи горизонтальному переміщенні, адже ми знаємо, що найкраще вдається те, що подобається. А ще більшість наших керівників виросли всередині компанії. Матимеш круті ідеї – ми допоможемо їх втілити, адже ми підтримуємо ідеї співробітників та реалізуємо найкращі. Ми віримо в індивідуальний підхід до зростання співробітників, тому у тебе буде свій власний план розвитку.
Показати більшеПоказати менше
Добробут співробітників
Для співробітників МХП є програми wellbeing, можливість роботи з психологами, корпоративний спорт.
Показати більшеПоказати менше
Культура
З нами ти переконаєшся у відкритості СЕО та топменеджменту щодо спілкування, обміну досвідом та охочій підтримці динамічних змін та експериментів. Ти пишатимешся своєю компанією, адже вона зі своїм стратегічним партнером Благодійним фондом «МХП-Громаді» відновлює та підтримує громади, де присутні підприємства МХП. Розвиває внутрішнє волонтерство. Ми кажемо, що разом ми сила. І доводимо це на ділі своєю згуртованістю та командністю. Навіть якщо попереду довгий і складний шлях, ми віримо, що досягнемо мети, об’єднавшись і доклавши екстразусилля.
Показати більшеПоказати менше
Інші переваги
  • Підтримуємо не лише працівників, а й членів їхніх сімей, надаючи цільову матеріальну допомогу.
  • Допомагаємо захисникам та їхнім родинам у межах програми «МХП Поруч» – надаємо юридичну та психологічну підтримку, лікування/реабілітацію, професійну та соціальну адаптацію.
  • Надаємо корпоративне житло або компенсуємо витрати на оренду житла.
  • Пропонуємо можливість купувати продукцію наших брендів за спеціальними цінами та дегустувати кулінарні новинки МХП першими. А працівники на виробництві щомісяця отримують безкоштовно продукцію.
  • Піклуємося про твою комфортну дорогу на роботу та додому – щодня до твоїх послуг працюють корпоративні розвозки.
  • Дбаємо про дозвілля працівників: організовуємо поїздки та екскурсії, проводимо конкурси та челенджі, надаємо можливість відвідувати культурні та спортивні заходи у складі команди однодумців.
Показати більшеПоказати менше
Аналітик з планування закупівель
Від 1-го до 3-х років
Від 35000 ₴
Віддалена робота
Відгукнутись на вакансію
MHP — Many Happy People

Популярні запити