менеджер з балансного планування

Досвід роботи: від 3-х до 5-ти років

Зарплата: від 50000

Локація: Віддалена робота
додати в обрані
наш працівникна цій посаді:
Відповідає за консолідацію інформації для формування уніфікованої моделі в розрізі сировин та артикулів готової продукції
Проводить розрахунок балансу по сировинах відповідно до попиту, можливостей вирощування та обмежень по виробництву, на основі норм по анатомічній різці птиці
Відповідає за моделювання ймовірних сценаріїв щодо попиту, виробництва, залишків готової продукції/сировини або її вирощування
Відповідає за створення планів виробництва на горизонті місяць
Приймає участь у процесі бюджетування виробництва
Проводить комунікацію з дотичними підрозділами щодо збору інформації про характеристику готового продукту, сировини; процесів переміщення матеріалів та сировини; методик проведення розрахунків; аналіз точності моделі розрахунків
Запрошуємо на співбесіду,якщо у тебе є:
Знання основ професійних та технічних навичок щодо
аналізу даних
Знання процесів виробництва продукції, складської та транспортної логістики
Володіння обліковими системами на рівні впевненого користувача Excel, DAX, PowerQuery, SQL, SAP
Наявність досвіду роботи у Python - вітається
Чому тобi сподобаєтьсяМХП?
Винагорода
У нас ти матимеш офіційну оплату праці. За нашою політикою винагороди ти зможеш заробляти на рівні ринкових показників та навіть більше, все залежатиме від твоїх показників ефективності. Це можливо, бо у винагороді ми керуємося принципами ефективності, справедливості та конкурентоспроможності.
Показати більшеПоказати менше
Кар’єра
Ми зацікавлені у твоєму кар’єрному зростанні чи горизонтальному переміщенні, адже ми знаємо, що найкраще вдається те, що подобається. А ще більшість наших керівників виросли всередині компанії. Матимеш круті ідеї – ми допоможемо їх втілити, адже ми підтримуємо ідеї співробітників та реалізуємо найкращі. Ми віримо в індивідуальний підхід до зростання співробітників, тому у тебе буде свій власний план розвитку.
Показати більшеПоказати менше
Добробут співробітників
Для співробітників МХП є програми wellbeing, можливість роботи з психологами, корпоративний спорт.
Показати більшеПоказати менше
Культура
З нами ти переконаєшся у відкритості СЕО та топменеджменту щодо спілкування, обміну досвідом та охочій підтримці динамічних змін та експериментів. Ти пишатимешся своєю компанією, адже вона зі своїм стратегічним партнером Благодійним фондом «МХП-Громаді» відновлює та підтримує громади, де присутні підприємства МХП. Розвиває внутрішнє волонтерство. Ми кажемо, що разом ми сила. І доводимо це на ділі своєю згуртованістю та командністю. Навіть якщо попереду довгий і складний шлях, ми віримо, що досягнемо мети, об’єднавшись і доклавши екстразусилля.
Показати більшеПоказати менше
Інші переваги
  • Підтримуємо не лише працівників, а й членів їхніх сімей, надаючи цільову матеріальну допомогу.
  • Допомагаємо захисникам та їхнім родинам у межах програми «МХП Поруч» – надаємо юридичну та психологічну підтримку, лікування/реабілітацію, професійну та соціальну адаптацію.
  • Надаємо корпоративне житло або компенсуємо витрати на оренду житла.
  • Пропонуємо можливість купувати продукцію наших брендів за спеціальними цінами та дегустувати кулінарні новинки МХП першими. А працівники на виробництві щомісяця отримують безкоштовно продукцію.
  • Піклуємося про твою комфортну дорогу на роботу та додому – щодня до твоїх послуг працюють корпоративні розвозки.
  • Дбаємо про дозвілля працівників: організовуємо поїздки та екскурсії, проводимо конкурси та челенджі, надаємо можливість відвідувати культурні та спортивні заходи у складі команди однодумців.
Показати більшеПоказати менше
Менеджер з балансного планування
Від 3-х до 5-ти років
Від 50000 ₴
Віддалена робота
Відгукнутись на вакансію
MHP — Many Happy People

Популярні запити