senior process analyst

Досвід роботи: від 1-го до 3-х років

Зарплата: від 77500

Локація: Віддалена робота
додати в обрані
наш працівникна цій посаді:
Приймає участь в розвитку методології процесного управління, шаблонів регламентуючих документів, побудові та автоматизації процесу погодження регламентуючих документів
Приймає участь в формуванні навчальних матеріалів для працівників компанії щодо процесного управління, проведення навчання та активностей щодо розвитку культури процесного управління, тестування знань
Визначає та підтримує актуальність процесної моделі компанії (переліку та власників)
Здійснює оцінку зрілості процесів, з метою подальшого вибору стратегії управління
Приймає участь в адмініструванні бази регламентуючих документів компанії
Виконує моделювання, аналіз, опис нових та кросс-функціональних бізнес- процесів (по запиту власників процесів);
Надає допомогу в перебудові/зміні процесів задля підвищення операційної ефективності та ефективності кросс-функціональної взаємодії (по запиту власників процесів)
Надає іншу партнерську підтримку бізнесу (надання рекомендацій працівникам з приводу питань процесного управління: організації побудови процесу, моделювання, аналізу, опису, документування, узгодження, імплементація в частині презентації to be тощо)
Запрошуємо на співбесіду,якщо у тебе є:
Знання бізнес-процесів суміжних з напрямками діяльності Компанії (основні процеси: агро, птахівництво, виробництво біогазу, комбікормів, retail тощо; допоміжні процеси: безпека, фінанси, HR тощо)
Знання підходів/ методології процесного управління (наприклад ISO 9001: Системи управління якістю, Six Sigma, Capability Maturity Model Integration, BPM CBOK тощо)
Досвід побудови, або реінжинірингу (зміни) бізнес-процесів
Знання моделювання BPMN 2.0., програми Bizagi, Visio
Розвинуті комунікативні та презентаційні навички (Power Point)
Досвід роботи із великими масивами даних (Excel, PBI)
Знання англійської на рівні Pre-Intermediate і вище
Проактивність, системне мислення, націленість на результат
Чому тобi сподобаєтьсяМХП?
Винагорода
У нас ти матимеш офіційну оплату праці. За нашою політикою винагороди ти зможеш заробляти на рівні ринкових показників та навіть більше, все залежатиме від твоїх показників ефективності. Це можливо, бо у винагороді ми керуємося принципами ефективності, справедливості та конкурентоспроможності.
Показати більшеПоказати менше
Кар’єра
Ми зацікавлені у твоєму кар’єрному зростанні чи горизонтальному переміщенні, адже ми знаємо, що найкраще вдається те, що подобається. А ще більшість наших керівників виросли всередині компанії. Матимеш круті ідеї – ми допоможемо їх втілити, адже ми підтримуємо ідеї співробітників та реалізуємо найкращі. Ми віримо в індивідуальний підхід до зростання співробітників, тому у тебе буде свій власний план розвитку.
Показати більшеПоказати менше
Добробут співробітників
Для співробітників МХП є програми wellbeing, можливість роботи з психологами, корпоративний спорт.
Показати більшеПоказати менше
Культура
З нами ти переконаєшся у відкритості СЕО та топменеджменту щодо спілкування, обміну досвідом та охочій підтримці динамічних змін та експериментів. Ти пишатимешся своєю компанією, адже вона зі своїм стратегічним партнером Благодійним фондом «МХП-Громаді» відновлює та підтримує громади, де присутні підприємства МХП. Розвиває внутрішнє волонтерство. Ми кажемо, що разом ми сила. І доводимо це на ділі своєю згуртованістю та командністю. Навіть якщо попереду довгий і складний шлях, ми віримо, що досягнемо мети, об’єднавшись і доклавши екстразусилля.
Показати більшеПоказати менше
Інші переваги
  • Підтримуємо не лише працівників, а й членів їхніх сімей, надаючи цільову матеріальну допомогу.
  • Допомагаємо захисникам та їхнім родинам у межах програми «МХП Поруч» – надаємо юридичну та психологічну підтримку, лікування/реабілітацію, професійну та соціальну адаптацію.
  • Надаємо корпоративне житло або компенсуємо витрати на оренду житла.
  • Пропонуємо можливість купувати продукцію наших брендів за спеціальними цінами та дегустувати кулінарні новинки МХП першими. А працівники на виробництві щомісяця отримують безкоштовно продукцію.
  • Піклуємося про твою комфортну дорогу на роботу та додому – щодня до твоїх послуг працюють корпоративні розвозки.
  • Дбаємо про дозвілля працівників: організовуємо поїздки та екскурсії, проводимо конкурси та челенджі, надаємо можливість відвідувати культурні та спортивні заходи у складі команди однодумців.
Показати більшеПоказати менше
Senior Process Analyst
Від 1-го до 3-х років
Від 77500 ₴
Віддалена робота
Відгукнутись на вакансію
MHP — Many Happy People

Популярні запити