старший консультант sap

Досвід роботи: від 3-х до 5-ти років

Зарплата: від 100000

Локація: Віддалена робота
додати в обрані
наш працівникна цій посаді:
Відповідає за виконання робіт за напрямками Контролінг та Система проектів під час реалізації проектів впровадження системи SAP
Сумісно з фахівцями підрядної організації створює проектну документацію, а саме протоколи налаштувань, функціональні специфікації, сценарії тестування, протоколи міграції та інструкції кінцевих користувачів згідно корпоративним шаблонам та стандартам.
Відповідає за виконання робіт з автоматизації нових процесів Контролінгу та Системи проектів в системі SAP
Виконує роботи з супроводу та підтримки впроваджених рішень SAP щодо Контролінгу та Системи проектів
Бере участь у процесах "Knowledge Transfer" з Контролінгу та Системи проектів  від зовнішніх специалістів під час приняття проектів впровадження системи SAP на супровід
Відповідає за навчання нових користувачів системи SAP напрямку Контролін
Запрошуємо на співбесіду,якщо у тебе є:
Участь в проектах повного цикла впровадження системи SAP в якості старшого консультанта з напрямків CO/PS
Досвід налаштування модулів CO/PS від 3 років
Знання принципів крос-системної інтеграції модулів CO/PS
Досвід створення функціоналних специфікацій
Знання принципів відлагодження програм з використанням мови программування ABAP
Знання предметних облаcтей управлінського обліку: формування планової та фактичної калькуляції, розподіл накладних витрат, облік витрат та прибутку за місцями їх винекнення, аналіз прибутковості, керування інвестіційними проектами.
Англійська мова B1-B2
Чому тобi сподобаєтьсяМХП?
Винагорода
У нас ти матимеш офіційну оплату праці. За нашою політикою винагороди ти зможеш заробляти на рівні ринкових показників та навіть більше, все залежатиме від твоїх показників ефективності. Це можливо, бо у винагороді ми керуємося принципами ефективності, справедливості та конкурентоспроможності.
Показати більшеПоказати менше
Кар’єра
Ми зацікавлені у твоєму кар’єрному зростанні чи горизонтальному переміщенні, адже ми знаємо, що найкраще вдається те, що подобається. А ще більшість наших керівників виросли всередині компанії. Матимеш круті ідеї – ми допоможемо їх втілити, адже ми підтримуємо ідеї співробітників та реалізуємо найкращі. Ми віримо в індивідуальний підхід до зростання співробітників, тому у тебе буде свій власний план розвитку.
Показати більшеПоказати менше
Добробут співробітників
Для співробітників МХП є програми wellbeing, можливість роботи з психологами, корпоративний спорт.
Показати більшеПоказати менше
Культура
З нами ти переконаєшся у відкритості СЕО та топменеджменту щодо спілкування, обміну досвідом та охочій підтримці динамічних змін та експериментів. Ти пишатимешся своєю компанією, адже вона зі своїм стратегічним партнером Благодійним фондом «МХП-Громаді» відновлює та підтримує громади, де присутні підприємства МХП. Розвиває внутрішнє волонтерство. Ми кажемо, що разом ми сила. І доводимо це на ділі своєю згуртованістю та командністю. Навіть якщо попереду довгий і складний шлях, ми віримо, що досягнемо мети, об’єднавшись і доклавши екстразусилля.
Показати більшеПоказати менше
Інші переваги
  • Підтримуємо не лише працівників, а й членів їхніх сімей, надаючи цільову матеріальну допомогу.
  • Допомагаємо захисникам та їхнім родинам у межах програми «МХП Поруч» – надаємо юридичну та психологічну підтримку, лікування/реабілітацію, професійну та соціальну адаптацію.
  • Надаємо корпоративне житло або компенсуємо витрати на оренду житла.
  • Пропонуємо можливість купувати продукцію наших брендів за спеціальними цінами та дегустувати кулінарні новинки МХП першими. А працівники на виробництві щомісяця отримують безкоштовно продукцію.
  • Піклуємося про твою комфортну дорогу на роботу та додому – щодня до твоїх послуг працюють корпоративні розвозки.
  • Дбаємо про дозвілля працівників: організовуємо поїздки та екскурсії, проводимо конкурси та челенджі, надаємо можливість відвідувати культурні та спортивні заходи у складі команди однодумців.
Показати більшеПоказати менше
Старший консультант SAP
Від 3-х до 5-ти років
Від 100000 ₴
Віддалена робота
Відгукнутись на вакансію
MHP — Many Happy People

Популярні запити