фахівець з супроводу партнерів

Досвід роботи: до 1-го року

Зарплата: від 30000

Локація: Віддалена робота
додати в обрані
наш працівникна цій посаді:
Відповідає за налаштування графіку роботи закладів в особистих кабінетах, перевірка дотримання поточного графіка роботи (чек-ін та чек-аут), а також внесення змін на вимогу (ремонт, вихідні, технічна перерва)
Виконує деактивацію та активацію закладів в облікових записах на момент відсутності електроенергії, технічних несправностей або будь-яких інших важливих причин
Виконує деактивацію та активацію окремих продуктів або категорій, управління активним асортиментом, аналіз та дотримання операційних стандартів
Відповідає за ведення звітності по деактивованим продуктам та звітності по негативним відгукам, скасованим замовленням
Виконує опрацювання кожного випадку (негативних відгуків) індивідуально та пошук шляхів уникнення повторних інцидентів
Допомагає у створенні навчальних матеріалів, інструкцій та методик, які допоможуть у розвитку проєктів доставки
Відповідає за щотижневе та щоденне розповсюдження та аналіз даних Партнерам, створення операційних планів розвитку показників партнерів
Створює та проводить презентації/навчання для персоналу закладів, що працюють з доставкою
Запрошуємо на співбесіду,якщо у тебе є:
Досвід роботи з даними
Навички формування звітності
Просунутий рівень знання Excel
Навички ефективної комунікації
Чому тобi сподобаєтьсяМХП?
Винагорода
У нас ти матимеш офіційну оплату праці. За нашою політикою винагороди ти зможеш заробляти на рівні ринкових показників та навіть більше, все залежатиме від твоїх показників ефективності. Це можливо, бо у винагороді ми керуємося принципами ефективності, справедливості та конкурентоспроможності.
Показати більшеПоказати менше
Кар’єра
Ми зацікавлені у твоєму кар’єрному зростанні чи горизонтальному переміщенні, адже ми знаємо, що найкраще вдається те, що подобається. А ще більшість наших керівників виросли всередині компанії. Матимеш круті ідеї – ми допоможемо їх втілити, адже ми підтримуємо ідеї співробітників та реалізуємо найкращі. Ми віримо в індивідуальний підхід до зростання співробітників, тому у тебе буде свій власний план розвитку.
Показати більшеПоказати менше
Добробут співробітників
Для співробітників МХП є програми wellbeing, можливість роботи з психологами, корпоративний спорт.
Показати більшеПоказати менше
Культура
З нами ти переконаєшся у відкритості СЕО та топменеджменту щодо спілкування, обміну досвідом та охочій підтримці динамічних змін та експериментів. Ти пишатимешся своєю компанією, адже вона зі своїм стратегічним партнером Благодійним фондом «МХП-Громаді» відновлює та підтримує громади, де присутні підприємства МХП. Розвиває внутрішнє волонтерство. Ми кажемо, що разом ми сила. І доводимо це на ділі своєю згуртованістю та командністю. Навіть якщо попереду довгий і складний шлях, ми віримо, що досягнемо мети, об’єднавшись і доклавши екстразусилля.
Показати більшеПоказати менше
Інші переваги
  • Підтримуємо не лише працівників, а й членів їхніх сімей, надаючи цільову матеріальну допомогу.
  • Допомагаємо захисникам та їхнім родинам у межах програми «МХП Поруч» – надаємо юридичну та психологічну підтримку, лікування/реабілітацію, професійну та соціальну адаптацію.
  • Надаємо корпоративне житло або компенсуємо витрати на оренду житла.
  • Пропонуємо можливість купувати продукцію наших брендів за спеціальними цінами та дегустувати кулінарні новинки МХП першими. А працівники на виробництві щомісяця отримують безкоштовно продукцію.
  • Піклуємося про твою комфортну дорогу на роботу та додому – щодня до твоїх послуг працюють корпоративні розвозки.
  • Дбаємо про дозвілля працівників: організовуємо поїздки та екскурсії, проводимо конкурси та челенджі, надаємо можливість відвідувати культурні та спортивні заходи у складі команди однодумців.
Показати більшеПоказати менше
Фахівець з супроводу партнерів
До 1-го року
Від 30000 ₴
Віддалена робота
Відгукнутись на вакансію
Компенсація мобільного зв'язку
Навчальні програми
Wellbeing програми
Корпоративний психолог
MHP — Many Happy People

Популярні запити