провідний менеджер з розвитку систем продажів у клієнтів

Досвід роботи: від 1-го до 3-х років

Зарплата: від 70000

Локація: Харківська, Харків, Полтава, Суми, Дніпро,Київ, просп. Ландау Льва, 2 /3
додати в обрані
наш працівникна цій посаді:
Проводити діагностику роботи брендованої та дистрибуційної мережі партнерів/дистрибуторів, аудити БТТ та роботи торгової команди, аналіз їх комерційної діяльності  з метою підвищення ефективності продажів
Розробляти та організовувати впровадження ініціатив щодо підвищення ефективності торгівельної діяльності партнерів/дистрибуторів
Організовувати та брати участь у практичних навчаннях персоналу партнерів/дистрибуторів щодо формування замовлень, організації роботи торгової команди, побудови ефективної комунікації з продавцями/клієнтами, з використанням сучасних інструментів в торгівельній діляьності
Впроваджувати оптимізацію бізнес-процесів партнерів та дистрибуторів, пов'язаних з формуванням замовленням та продажем продукції, організацією роботи торгової команди, попередження зловживань в торговій діяльності
Організовувати виконання окремих запитів партнерів/дистрибуторів по напрямку Продажі.
Запрошуємо на співбесіду,якщо у тебе є:
Досвід організації продажів і управління роботою ТК
Навички успішних переговорів
Досвід проведення презентацій та публічних виступів
Володіння методиками фінансово-економічного аналізу
Впевнений користувач Excel, Power BI, О365
Чому тобi сподобаєтьсяМХП?
Винагорода
У нас ти матимеш офіційну оплату праці. За нашою політикою винагороди ти зможеш заробляти на рівні ринкових показників та навіть більше, все залежатиме від твоїх показників ефективності. Це можливо, бо у винагороді ми керуємося принципами ефективності, справедливості та конкурентоспроможності.
Показати більшеПоказати менше
Кар’єра
Ми зацікавлені у твоєму кар’єрному зростанні чи горизонтальному переміщенні, адже ми знаємо, що найкраще вдається те, що подобається. А ще більшість наших керівників виросли всередині компанії. Матимеш круті ідеї – ми допоможемо їх втілити, адже ми підтримуємо ідеї співробітників та реалізуємо найкращі. Ми віримо в індивідуальний підхід до зростання співробітників, тому у тебе буде свій власний план розвитку.
Показати більшеПоказати менше
Добробут співробітників
Для співробітників МХП є програми wellbeing, можливість роботи з психологами, корпоративний спорт.
Показати більшеПоказати менше
Культура
З нами ти переконаєшся у відкритості СЕО та топменеджменту щодо спілкування, обміну досвідом та охочій підтримці динамічних змін та експериментів. Ти пишатимешся своєю компанією, адже вона зі своїм стратегічним партнером Благодійним фондом «МХП-Громаді» відновлює та підтримує громади, де присутні підприємства МХП. Розвиває внутрішнє волонтерство. Ми кажемо, що разом ми сила. І доводимо це на ділі своєю згуртованістю та командністю. Навіть якщо попереду довгий і складний шлях, ми віримо, що досягнемо мети, об’єднавшись і доклавши екстразусилля.
Показати більшеПоказати менше
Інші переваги
  • Підтримуємо не лише працівників, а й членів їхніх сімей, надаючи цільову матеріальну допомогу.
  • Допомагаємо захисникам та їхнім родинам у межах програми «МХП Поруч» – надаємо юридичну та психологічну підтримку, лікування/реабілітацію, професійну та соціальну адаптацію.
  • Надаємо корпоративне житло або компенсуємо витрати на оренду житла.
  • Пропонуємо можливість купувати продукцію наших брендів за спеціальними цінами та дегустувати кулінарні новинки МХП першими. А працівники на виробництві щомісяця отримують безкоштовно продукцію.
  • Піклуємося про твою комфортну дорогу на роботу та додому – щодня до твоїх послуг працюють корпоративні розвозки.
  • Дбаємо про дозвілля працівників: організовуємо поїздки та екскурсії, проводимо конкурси та челенджі, надаємо можливість відвідувати культурні та спортивні заходи у складі команди однодумців.
Показати більшеПоказати менше
Провідний менеджер з розвитку систем продажів у клієнтів
Від 1-го до 3-х років
Від 70000 ₴
Харківська, Харків, Полтава, Суми, Дніпро,Київ, просп. Ландау Льва, 2 /3
Відгукнутись на вакансію
Компенсація мобільного зв'язку
Навчальні програми
Wellbeing програми
Безкоштовне харчування
Корпоративний психолог
Корпоративний трансфер
MHP — Many Happy People

Популярні запити