фахівець з рекрутменту/ресерчер

Досвід роботи: без досвіду

Зарплата: від 15500

Локація: Віддалена робота
додати в обрані
наш працівникна цій посаді:
Будує сильні взаємовідносини з командою рекрутерів
Бере участь у брифінгу вакансії, фіксує вимоги до ролі, використовує результати брифінгу як основи для проведення пошуку
Інтерпритує рекомендації в стратегії пошуку, використовує всі загальнодоступні ресурси для пошуку талантів, розміщує вакансії на джоб порталах та у соціальних мережах
Асистує рекрутера в первинному процесі експертного найму: проводить скринінг вхідного потоку, проводить первинні інтерв'ю з кандидатами, надає зворотний зв’язок та дає прицільних кандидатів на розгляд рекрутеру
Відстежує прогрес щодо вакансії та веде дані щодо кандидатів з метою створення всеосяжної бази даних і резервів талантів
Забезпечує, щоб уся зібрана інформація своєчасно та точно фіксувалася у відповідних системах найму персоналу
Забезпечує адміністрацію рекрутмент процесу
Запрошуємо на співбесіду,якщо у тебе є:
Базове розуміння підходів до найму працівників
Орієнтація на результат
Клієнтоорієнтованість
Критичне мислення
Чому тобi сподобаєтьсяМХП?
Винагорода
У нас ти матимеш офіційну оплату праці. За нашою політикою винагороди ти зможеш заробляти на рівні ринкових показників та навіть більше, все залежатиме від твоїх показників ефективності. Це можливо, бо у винагороді ми керуємося принципами ефективності, справедливості та конкурентоспроможності.
Показати більшеПоказати менше
Кар’єра
Ми зацікавлені у твоєму кар’єрному зростанні чи горизонтальному переміщенні, адже ми знаємо, що найкраще вдається те, що подобається. А ще більшість наших керівників виросли всередині компанії. Матимеш круті ідеї – ми допоможемо їх втілити, адже ми підтримуємо ідеї співробітників та реалізуємо найкращі. Ми віримо в індивідуальний підхід до зростання співробітників, тому у тебе буде свій власний план розвитку.
Показати більшеПоказати менше
Добробут співробітників
Для співробітників МХП є програми wellbeing, можливість роботи з психологами, корпоративний спорт.
Показати більшеПоказати менше
Культура
З нами ти переконаєшся у відкритості СЕО та топменеджменту щодо спілкування, обміну досвідом та охочій підтримці динамічних змін та експериментів. Ти пишатимешся своєю компанією, адже вона зі своїм стратегічним партнером Благодійним фондом «МХП-Громаді» відновлює та підтримує громади, де присутні підприємства МХП. Розвиває внутрішнє волонтерство. Ми кажемо, що разом ми сила. І доводимо це на ділі своєю згуртованістю та командністю. Навіть якщо попереду довгий і складний шлях, ми віримо, що досягнемо мети, об’єднавшись і доклавши екстразусилля.
Показати більшеПоказати менше
Інші переваги
  • Підтримуємо не лише працівників, а й членів їхніх сімей, надаючи цільову матеріальну допомогу.
  • Допомагаємо захисникам та їхнім родинам у межах програми «МХП Поруч» – надаємо юридичну та психологічну підтримку, лікування/реабілітацію, професійну та соціальну адаптацію.
  • Надаємо корпоративне житло або компенсуємо витрати на оренду житла.
  • Пропонуємо можливість купувати продукцію наших брендів за спеціальними цінами та дегустувати кулінарні новинки МХП першими. А працівники на виробництві щомісяця отримують безкоштовно продукцію.
  • Піклуємося про твою комфортну дорогу на роботу та додому – щодня до твоїх послуг працюють корпоративні розвозки.
  • Дбаємо про дозвілля працівників: організовуємо поїздки та екскурсії, проводимо конкурси та челенджі, надаємо можливість відвідувати культурні та спортивні заходи у складі команди однодумців.
Показати більшеПоказати менше
Фахівець з рекрутменту/Ресерчер
Без досвіду
Від 15500 ₴
Віддалена робота
На жаль, ця вакансія закрита. Але ти можеш відправити нам своє резюме
Хочу в МХП
Компенсація мобільного зв'язку
Навчальні програми
Wellbeing програми
Корпоративний психолог
MHP — Many Happy People
На жаль, ця вакансія закрита. Але ти можеш відправити нам своє резюме
Хочу в МХП